Zrealizované zakázky

Prohlédněte si výběr z mých referenčních zakázek, které jsem v minulosti úspěšně zrealizoval.

Rodinný dům Na Kopci byl prodejním oříškem. Ačkoli leží v jedné z nejlepších lokalit ve městě a jeho cena byla adekvátně nastavena, trvalo 4 měsíce, než si nemovitost našla svého kupce. Prodej byl podpořen místním marketingem (letáky do poštovních schránek) a především prodejní plachtou umístěnou na fasádě domu. Každá nemovitost má svého kupce, záleží však na způsobu prodeje.
PRODÁNO
Rodinný dům v Letonicích pomohly prodat především vizualizace s 3D půdorysem nemovitosti, který nastínil možnosti rekonstrukce a způsob využití mnoha pokojů. Nový majitel si dům upravil a zrekonstruoval dle svých představ a s celou svou rodinou již spokojeně bydlí.
PRODÁNO
Pronajato na prvním dni otevřených dveří. Klientům jsem navrhl znění nájemní smlouvy a společně jsme byt také předali. Majitelé si spolupráci pochvalují a nájemníkům se skvěle bydlí. S nádherným výhledem na valtický zámek, v klidné lokalitě málo frekventované ulice, avšak pár set metrů od centra všech kulturních akcí, kterých je ve Valticích spousta.
PRONAJATO
byt trebic foto
Byt byl zarezervován po 14 dnech od zveřejnění inzerátu na prvním dni otevřených dveří. Z několika zájemců vyhrál ten nejrychlejší. Díky lokalitě, ve které se byt nachází, a především díky výhledu z prostorného balkonu byl prodej bytu velmi atraktivní a o nabídku projevilo za velmi krátký čas zájem větší množství zájemců.
PRODÁNO

Co o mně říkají klienti?

Pan Jílek nás přesvědčil o tom, že jsou mezi realitními makléři i profesionálové. Je jedním z mála, který se na prohlídku nemovitosti opravdu připravuje, zjistí si veškeré informace a nemovitostí Vás provede důkladně a seznámí Vás se všemi skutečnostmi. Komunikace je rychlá a veškeré jednání s ním na úrovni. Doporučuji!

Zita Dirbákováprojektová manažerka

S Ondřejem jsem byla se službami týkající se pronájmu bytu maximálně spokojena. Vstřícný, ochotný se zájmem o věc. Mohu jen doporučit 🙂 Dávám 5 *. Lenka Dwořáčková

Lenka Dvořáčkovápodnikatelka

Vstřícný a ochotný člověk, vynikající, rychlá domluva.

Martin Juchelkapodnikatel

Přístup realitního makléře Ondřeje Jílka byl při koupi bytu v Třebíči naprosto profesionální a můžu říct, že komunikace s realitní kanceláří ERA je taktéž bezproblémová a včasná. Můžu tyto služby jen doporučit budoucím kupcům a prodávajícím nemovitostí!

Michal Černýpodnikatel, restauratér

Bezproblémová, rychlá a odborná domluva a spolupráce. Byt byl prodán velmi rychle za velmi pěknou cenu. Přijeli, nafotili, zpracovali skvělou prezentaci a zajistili prohlídky.

Ing. Justin Čermákvývojový technik

Máte zájem přidat svoji nemovitost k rychle a dobře prodaným případům? Rád Vám představím strategii prodeje a způsob mé práce.

Sejděme se na krátké informativní schůzce, kde se dozvíte všechny podrobnosti, na jejichž základě se můžeme domluvit na spolupráci. Prodej Vašeho majetku bude v těch nejlepších rukou. Kontaktujte mě.

+420 777 201 661

Výstavní 30, Brno